Fotogalerie

O zpěvačkách je známo, že jsou-li fotografovány, chtějí na snímcích vypadat co nejlépe. Často se dožadují, aby jim fotograf snímky přinesl k výběru a ke schválení, dřív než je někde zveřejní. Jsou pak zpěvačky, těch už je ale méně, kterým je jedno, když zapózují, jestli vypadají skvěle nebo ne. Zaz patří ke třetí, nejmenší skupině zpěvaček; to jsou ty, které naopak rády na fotografy zašilhají, položí si na hlavu telefonní sluchátko, vypláznou jazyk, anebo se zakousnou do kytary.

Do Fotogalerie budeme vybírat z Facebooku právě takové fotografie, na kterých Zaz projevuje svůj krásný smysl pro humor. Tak se na ni podívejte – Fotogalerie I.

Když bylo ZAZ (Isabelle Geffroy) pět let, začala navštěvovat spolu se svou sestrou a bratrem hudební školu v Tours, kde se do svých jedenácti let učila hudební teorii, hře na housle, piano, kytaru a sborový zpěv. V patnácti letech docházela na hodiny zpěvu v Libourne (kam se po rozvodu rodičů přestěhovali všichni tři sourozenci společně se svou matkou). Isabelle pak ještě studovala v CIAM (Centre d’information et d’activités musicales – Informační centrum hudebních aktivit) v Bordeaux. Pokud jde o hudbu, která ji ovlivnila, často cituje Vivaldiho Čtvero ročních období, zpěvačku Ellu Fitzgerald a francouzský šanson… – Fotogalerie III.